SČÍTÁNÍ 2021

Sčítání 2021 začíná o půlnoci z 26. na 27. 3. 2021.
Sčítání je ze zákona č. 332/2020 Sb., o sčítání lidu, domů a bytů v roce 2021 povinné. Povinnost sečíst se mají všechny osoby s trvalým pobytem nebo přechodným pobytem nad 90 dnů (…)

Prosíme klienty/uživatele našich služeb a jejich rodinné příslušníky, aby věnovali pozornost následujícím informacím:

DOMOV PRO SENIORY

Sčítací formuláře budou vyplněny společně s uživateli přímo v Domově pro seniory. Pro hromadná ubytovací zařízení tohoto typu platí zvláštní pravidla, sčítání tedy zajistíme. Pokud byste se rozhodli sečíst svého rodinného příslušníka např. online společně s Vámi, informujte o tom ředitelku zařízení za účelem sjednocení postupu.

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

Senioři, kteří využívají v rozhodné době Sčítání Odlehčovací službu, jsou povinni sečíst se sami, případně prostřednictvím rodinných příslušníků. Sociální služby sčítání těchto seniorů nezajišťují.

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Klienti pečovatelské služby se sčítají sami, případně prostřednictvím svých rodinných příslušníků. O postupu sčítání budou blíže informováni obyvatelé Domu s pečovatelskou službou, kam by měl docházet sčítací komisař.

TÝDENNÍ STACIONÁŘ

Klienty stacionáře sčítají jejich zákonní zástupci.

Bližší informace k postupu Sčítání 2021 najdete zde:

2 komentáře u „SČÍTÁNÍ 2021“

  1. Liczby powinny być równomiernie rozmieszczone po ruletce, aby obok nie było więcej niż dwóch liczb parzystych lub nieparzystych. Amerykańska ruletka ma dwa zera i 38 miejsc na kulki. Ruletka Europejska ma jedno zero i jeden przedział na kulkę mniej, łącznie 37. Ruletka francuska jest bardzo podobna do wersji europejskiej, ale jeśli kulka padnie na zero, gracz może odzyskać połowę swoich pieniędzy, jeśli postawił na zakład zewnętrzny. Ta zasada nazywa się „la partage” (od francuskiego słowa oznaczającego „dzielić”). Ruletka francuska na żywo może początkowo wyglądać onieśmielająco, jednak wkrótce dowiesz się o różnych zakładach i zdasz sobie sprawę, że jest to w rzeczywistości niezwykle przyjemna gra.
    http://www.jisungeng.kr/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=301798
    Możesz wrócić do konwersacji w ciągu 20 minut, jeśli utracisz połączenie z siecią. Bądź uprzejmy i cierpliwy wobec rozmówców i zachowuj się wobec nich poprawnie. Są to najbardziej podstawowe zasady komunikacji nie tylko w czatruletce online, ale i ogólnie w Internecie. Istnieje jednak kilka wskazówek, które są przydatne głównie podczas komunikacji w czatruletce online: Jeżeli zastanawiasz się, czy gra na Vulkan Vegas jest legalna, to nasza odpowiedź brzmi „TAK”. Ale aby móc skorzystać z naszej oferty, musisz się najpierw zalogować na swoje konto. A żeby to zrobić, to wcześniej oczywiście trzeba je założyć. Jednak jest to bardzo proste zadanie i nie przysporzy Ci żadnych problemów. Oto procedura w skróconej wersji:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.