DOBRÁ ZPRÁVA🔊

Náš Domov pro seniory navázal spolupráci se společností Všeobecný lékař s. r. o., jejímž prostřednictvím je v našem zařízení od toho měsíce zajištěna pravidelná návštěvní lékařská služba.

Je nám ctí a potěšením představit Vám našeho spolupracujícího lékaře👨‍⚕️:

MUDr. DIMITRIS KAČARAS, Ph.D. je lékař s letitou praxí a obrovskými zkušenostmi, internista, praktický lékař, geriatr, pedagog, ještě nedávno primář Následné lůžkové péče – oddělení geriatrie, Lékař bez hranic, specialista na onemocnění páteře. A současně velmi milý a laskavý člověk, jehož profesní prioritou je pomáhat.

Pan doktor dochází do zařízení vždy ve ČTVRTEK, návštěvní služba probíhá v čase 9 – 14 hod., pro telefonické konzultace (pro rodiny našich uživatelů) je vymezen čas 13 – 14 hod.

Velmi nás těší, že se nám podařilo nastartovat spolupráci i v této obtížné době a za poměrně nepříznivých okolností, a věříme, že jsme udělali dobrý první krok k tomu, abychom postupně naplnili náš cíl, kterým je zajištění kvalitní, pravidelné a dostupné lékařské péče našim uživatelům.

2 komentáře u „DOBRÁ ZPRÁVA🔊“

  1. In a Thursday press conference, White House spokesman Josh Earnest repeatedly referenced the international norm that does not abide the use of chemical Nicolas, USA 2022 05 29 09 20 41 buy cialis with paypal In sensitivity analysis, we assessed the impact of vitamin D dosage and mode of administration on treatment effects

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.