🔎HLEDÁME POSILU DO NAŠEHO TÝMU (PRACOVNÍK/PRACOVNICE PŘÍMÉ PÉČE V DOMOVĚ PRO SENIORY)

„V péči o štěstí druhých nacházíme své vlastní“

Příspěvková organizace Sociální služby Česká Třebová hledá do svých řad
pracovníka/pracovnici v sociálních službách  – pracovníka/pracovnici přímé péče

Posila našeho týmu bude realizovat přímou obslužnou péči u seniorů – uživatelů Domova pro seniory v České Třebové.

Podmínkou základní stupeň vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách (nemá-li uchazeč/ka kurz, umožníme jeho absolvování nejpozději do 18 měsíců od nástupu). Dále požadujeme trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
Zájemce o práci u nás musí mít chuť pracovat, měl by být samostatný, spolehlivý, komunikativní, ochotný se vzdělávat, musí být empatický k seniorům a mít k nim pozitivní vztah.  

Nabízíme stabilní práci ve dvousměnném provozu na plný úvazek, s nástupem ihned nebo dle dohody, další vzdělávání a zaměstnanecké benefity (dotované stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, poukázky UNIŠEK +FKSP, 3 dny indispozičního volna).
Pracovní zařazení se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (hrubá mzda bez příplatků v rozmezí 17.900 Kč – 27.570 Kč, v závislosti na odpracovaných letech; k základnímu platu náleží příplatek za směnnost a ztížené pracovní prostředí).

Bližší informace lze získat na telefonním čísle 465 503 440 nebo 739 344 575 (Mgr. Zuzana Venclová, DiS.). Životopis zasílejte na e-mail: soc.pracovnice@socialnisluzbyct.cz nebo na adresu:

Sociální služby Česká Třebová
Mgr. Zuzana Venclová, DiS.
Bezděkov 918, 560 02 Česká Třebová