🔊HLEDÁME POSILU DO TÝMU: AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE + KOORDINÁTOR/KA ODLEHČOVACÍ SLUŽBY (po dobu MD/RD)

„V péči o štěstí druhých nacházíme své vlastní“

Příspěvková organizace Sociální služby Česká Třebová hledá do svých řad
pracovníka v sociálních službách – aktivizačního pracovníka a koordinátora odlehčovací služby
po dobu mateřské a navazující rodičovské dovolené

Posila našeho týmu bude aktivně trávit volný čas s našimi seniory, bude se starat o podporu jejich duševního zdraví, bude se podílet na organizaci a realizaci společenských akcí. Jako koordinátor Odlehčovací služby pak bude kompletně spravovat agendu této služby (komunikace se zájemci o službu, správa rezervací, administrativní zajištění služby, kontrola realizace).

Požadujeme nejméně vyšší odborné vzdělání získané v některém z oborů vzdělávání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost (tzn. zájemce musí splňovat kvalifikaci sociálního pracovníka dle ust. § 110 odst. 4 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách), dále požadujeme trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Zájemce o práci u nás musí mít chuť pracovat, hledáme člověka samostatného, pečlivého, spolehlivého, komunikativního, flexibilního a organizačně schopného, který je empatický k seniorům a má k nim pozitivní vztah. Nutná je základní znalost práce na PC, výhodou řidičský průkaz (sk. B)

Nabízíme stabilní práci v jednosměnném provozu, na plný úvazek, s nástupem od 1. 9. 2022. Dále nabízíme další vzdělávání a zaměstnanecké benefity (dotované stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní karty/poukázky UNIŠEK +FKSP, 3 dny indispozičního volna).

Platové zařazení se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (hrubá mzda od 22.000 Kč do 31.900 Kč v závislosti na odpracovaných letech). Místo je vhodné i pro absolventy.

Pracovní poměr bude sjednán na dobu určitou, v délce trvání mateřské a případné navazující rodičovské dovolené zaměstnankyně organizace.

Bližší informace lze získat na telefonním čísle 465 503 402 nebo 739 580 232 (vedoucí aktivizačního úseku Helena Mechlová, DiS.).

Životopis zasílejte do 31. 7. 2022 na e-mail: socialni-aktivizacni@socialnisluzbyct.cz nebo na adresu:
Sociální služby Česká Třebová
Helena Mechlová, DiS.
Bezděkov 918
560 02 Česká Třebová