📣📣HLEDÁME POSILU DO TÝMU: PEČOVATEL/KA V TÝDENNÍM STACIONÁŘI

„V péči o štěstí druhých nacházíme své vlastní“

Příspěvková organizace Sociální služby Česká Třebová hledá do svých řad

pracovníka/pracovnici v sociálních službách – pečovatel/ka v Týdenním stacionáři

Posila našeho týmu bude realizovat přímou obslužnou péči u klientů Týdenního stacionáře v České Třebové.

Podmínkou výkonu profese je nižší střední odborné vzdělání a řidičský průkaz sk. B. Výhodou je kurz pracovníka v sociálních službách (nemá-li uchazeč/ka kurz, umožníme jeho absolvování nejpozději do 18 měsíců od nástupu).

Dále požadujeme trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost a základní znalost práce na PC.

Zájemce o práci u nás musí mít chuť pracovat, měl by být samostatný, spolehlivý, komunikativní, ochotný se vzdělávat, musí být empatický k cílové skupině týdenního stacionáře a mít k našim klientům pozitivní vztah.  

Nabízíme stabilní práci ve třísměnném provozu na plný úvazek, s nástupem dle dohody, další vzdělávání a zaměstnanecké benefity (dotované stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní karty/poukázky UNIŠEK +FKSP, 3 dny indispozičního volna).

Pracovní zařazení se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (hrubá mzda bez příplatků v rozmezí 17.900 Kč – 27.570 Kč, v závislosti na odpracovaných letech; k základnímu platu náleží příplatek za směnnost a ztížené pracovní prostředí).

Bližší informace lze získat na telefonním čísle 465 534 423 nebo 736 509 768 (Veronika Synková, DiS., vedoucí Týdenního stacionáře)

Životopis zasílejte na e-mail: stacionar@socialnisluzbyct.cz nebo na adresu:

Sociální služby Česká Třebová
Týdenní stacionář
Veronika Synková, DiS.
Lhotka 172
560 02 Česká Třebová