📢HLEDÁME POSILU DO TÝMU: NUTRIČNÍ TERAPEUT/KA

„V péči o štěstí druhých nacházíme své vlastní“

Posila našeho týmu bude zejména zajišťovat specifickou ošetřovatelskou péči při zabezpečování nutričních potřeb uživatelů Domova pro seniory v oblasti preventivní péče a na úseku klinické výživy bez odborného dohledu, bude poskytovat poradenskou a edukační činnost ke zdravému způsobu života a bude kontrolovat úroveň dietního stravování.

Požadujeme úplné střední odborné vzdělání s maturitou (v oboru dietní sestra s registrací práce nutričního terapeuta bez odborného dohledu) nebo vyšší odborné vzdělání v oboru nutriční terapeut, dále trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Zájemce o práci u nás musí mít chuť pracovat, měl by být samostatný, spolehlivý, komunikativní, flexibilní a organizačně schopný, musí být empatický k seniorům a mít k nim pozitivní vztah, a musí být týmový hráč. Nutná je základní znalost práce na PC a řidičský průkaz (sk. B)

Nabízíme stabilní práci v jednosměnném provozu, na plný úvazek, s nástupem od 1. 6. 2022. Dále nabízíme další vzdělávání a zaměstnanecké benefity (dotované stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní karty/poukázky UNIŠEK +FKSP, 3 dny indispozičního volna).

Platové zařazení se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (hrubá mzda od 24.360 Kč do 38.640 Kč v závislosti na odpracovaných letech).

Bližší informace lze získat na telefonním čísle 465 503 401 nebo 739 344 576 (vedoucí zdravotního úseku Klára Sontáková). Životopis zasílejte na e-mail: zdravotni@socialnisluzbyct.cz nebo na adresu:
Sociální služby Česká Třebová
Klára Sontáková
Bezděkov 918
560 02 Česká Třebová

Těšíme se na spolupráci!